Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz malor #25 üzenetére

    Érdekes, amiket írsz. 2011-2012 környékén az emberek még elég sűrűn cserélgették a telefonokat. Jöttek is a statisztikák, hogy Magyarországon 4 havonta cserélik ezeket. Aztán ez lassult. Ma az embereket kezdi elkapni a baszokénazegészbe érzés, és mennek almát venni. Ezt én nem az Apple-nek hordanám fel és nem a fogyasztóknak*, hanem a Droidos gyártók hülyeségeinek.

    Lásd a HTC is beállt a sorba (fél éven belül isten tudja hány telefon, ott a videó). A HVG-n olvastam ,hogy az S7 három méretben jön (5.1, 5.5 és 6 col). És e csak az S-széria. (A Samsungot ismerve, jön még egy tucat A, E, meg satöbbi.)
    A Sony Z6-ról öt féle méretet pletykálnak. Ennek csak akkor lenne értelme, amit már leírtam a hírhez kapcsolódó fórumba.

    *Persze a buta embereknek az iPhone egy szimbólum. Ez ellen nem lehet semmit csinálni. Ahogy szimbólum a Nike cipő (mondjuk én soha nem vennék, ennél jobbak vannak nekem), szimbólum hogy hova jársz bulizni. Ez inkább a tinik asztala, mert valahova akarnak tartozni és az eszközök kitűnők erre. Klubok, ha úgy tetszik. Aztán valaki kinövi felnőtt korára, valaki nem.

    De jókat írtál! :)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák