Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szabi® #310 üzenetére

    Nekem meg most épp az új Pro és Con videói tetszenek a legjobban, mert próbál érveket felvonultatni az egyik és a másik mellett, és így épphogy nem lehet őt elvakultsággal vádolni! :) Kommentelték is neki sokan, hogy mindenképp kérünk még ilyen videókat - talán még én is írtam.

    (#317) Neurotoxin Az Anthemes videója fergeteges volt, többször is megnéztem, ahogy kiosztja a Biowaret! :C

    (#321) GodGamer5 Te nem tudom milyen tizenéves korosztályról beszélsz, mert én pl. 25 vagyok, de discordon is akik fent vagyunk az Otherworld csatornáján is idősebbek.

    Nem kell mindennel egyetérteni amit mondanak, én sem értek mindennel együtt - az lehetetlen is lenne - de sokszor nagyon érdekes dolgokat hoznak fel egy játékkal vagy filmmel kapcsolatban, ami nekem magamtól nem jutna eszembe. :) Sokszor itt a fórumon is felhasználom aztán az infókat tőlük, ha kijön 1-1 új játék.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák