Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz hettaki #47 üzenetére

    (#47) hettaki: "De ezt eldönti, a jövő, de ez a tisztességes" Pontosan

    (#45) Cyberpunk: "Bizonyára garancia lejárta után pénzért javítják" Bizonyára? :)

    (#46) Petike1007: "Azt nem tudom miért akarják az NVIDIA-ra tolni a balhét" Kicsodák? Lehet, hogy rosszul emlékszem a cikkre?

    (#49) Egzee: "Pár darab terméke van az Apple-nek, de folyamatosan hibákról lehet olvasni..." Pár milliárd igen... És SZARJÁK A GÉPEK mint téglagyár a téglát konrkétan. Amit ember talált ki egy sem hibátlan. A kérdés az, hogy hogyan korrigálják ezt az egészet. Ez nem Borg kollektíva, csak Apple :D Az viszont nem mindegy, hogy állsz hozzá, illetve ők hogy állnak hozzá: lehet felelősség eltérítő módon felelősök kreálásával, meg másra mutogatással (én ezt nem látom rajtuk/Apple-n) és lehet konstruktívan megoldáskereső módon. De egy biztos. A világ legkönnyebb dolga ugrani valakire, mert hibázott. Ősi emberi ösztön: rúgjunk a földön fekvőbe, azzal lehet elérni a legbiztosabb hatást. Csakhogy az is ott van, hogy "csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit sem" nem véletlenül idéztem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák