Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz bambano #179 üzenetére

    Azt mondjuk senki nem mondta, hogy magadra kell venni, hogy neked kell magadra venni, mégis sikerült. :D Ezek mellett, ha személyeskedés nélkül nem megy, az rólad szól. Nem tudom milyen más topikokról beszélsz, de semmi előzmény nincs a közlendőmben vagy ha úgy tetszik: semmi köze nem volt hozzád, nem rád reagáltam. Kicsit nagyon belehúzódtál te ebbe a témába itt. Véleményed lehet, legyen is, de elegánsabb lenne szubjektívként hangoztatni. ÍGY viszont, emiatt, tényleg hülye vagy a szememben. Főleg, hogy ugyanazt sérelmezed beleugatás címszó alatt. Ne projektálj, baby!

    A legtöbb hülyeség ott kezdődik, mikor birka mód szolgáltatást rendel az ember, az agya meg marad satnya. Igen, ezt így gondolom és igen, ez pörgeti a gazdaság felét. Ez pedig nem a szakemberrel való dolgoztatásról szól, a feleslegességről szól. Konkrét határvonalakat belőni nehéz és felesleges is, ha akarod, érted, ha nem nem.
    Úgy tekintem, ha nem haragszol, hogy magaddal vitázol, mert senki nem propagálta a fáradt olaj nem megfelelő lerakását. De írjad a magadét, legyen kiadva.

    Az eltüzeléshez nem szóltam hozzá, nem is vagyok kiakadva, legyen az, akinek a szomszédja teszi. Nem is helyeslem, de azt sem gondolom, hogy ismétlődő falusi tyúkperek torzításán keresztül kellene szemlélni a problémakört, jóllehet, emiatt hozták a rendeletet. Én ezt leszarom, komposztálok ahogy eddig is. Mindenkinek az a húsba vágó, ami körbe veszi és kedvezőtlen a számára. Annyit viszont kérnék, hogy keresztbe-kasul ne aggassuk egymás nyakába az oda nem illőket, mert értelmetlenné válik a párbeszéd. A veszélyes hulladékot egyénileg is el lehet helyezni jól és szolgáltatás keretében is teszik ezt nagyon nem jól. Értem a történeted, de ne nekem írd.

    Ismét projekció: végtelenül lecsupaszítva, kiegyenesített kaszás felállásban rajzolódik ki előtted a téma, vehemens vitakultúrával akarsz felülkerekedni össze-vissza vagdalkozva, merítve a topik egészéből. Tudomásul vettem, hogy ezt és így tolod, de nem tetszik. Téged mi akadályoz meg a vehemencia mentes megnyilvánulásban és az ítéletalkotás elhagyásában? Hol az elvárt mélyebb szint? Nem itt csapkodva fog feloldódni a benned tomboló túlszabályozottság érzése (extrém agresszíven reagálsz).

Új hozzászólás Aktív témák