Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    Teljesen véletlenül rátaláltam a topikra és nagyon örülök , hogy ilyen sokan vannak itt akik fogyni szeretnének .Most én is azzal küzdök , hogy nem akar kevesebbet mutatni a mérleg már egy pár hete . :DDD Úgy kezdtem a fogyásomat , hogy 178Cm vagyok és 98 Kg voltam ami 10 hónap alatt lement 91Kg-ra .Eleinte egyszerű volt , mert a kenyeret és az összes pékárút elhagytam és 4 után már nem ettem semmit . Aztán jött a tavasz és elkezdtem heti 3- alkalommal bringázni 25-30Km/alkalom .Itt Eger környékén sok a hegy ez jól jött :) Mivel irodában melózom a reumatológus javasolta az úszást amit el is kezdtem két hónapja heti 4 alkalom reggel 6-tol :O kb 45 perc . Viszont most csak az úszás van és a mérleg nem mutat kevesebbet ezért gondolkodom , hogy jó lenne elkezdeni futni is mellette esténként . Mennyit kellene szerintetek és hogyan vágjak bele ? Az egészséges étkezés nálunk annyit tesz , hogy sok csirkét+halat eszünk és rengeteg zöldséget nasinak pedig gyümölcs ( alma, banán ) .Mákom van mert a 14 éves fiam versenyszinten úszik és ő nagyon egészségesen táplálkozik , így van ebben társam . Nekem is a hasam ami nem akar lemenni .Szeretnék még egy 5Kg-ot ledobni és azt hosszú távon tartani is .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz ncc1701 #48 üzenetére

    Értem köszi este megnézem a videót , mert irodában nehézkes lenne most :DDD . Akkor ez azt jelenti , hogy párolt zöldségeket és gyümit ehetek még ? A sovány túró az milyen amúgy ? A tejboltba ahová járok ott kimérten lehet venni és körözötnek elég gyakran esszük is reggelire .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák