Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    Részvétem, és kitartás! Én is hasonló cipőben evezek, 2018 novemberében, egy éve indultam 128kg-ról, és most 106 körül mérem magam jobb napokon, de stresszes idők jönnek, és félek hogy én sem fogom tudni tartani a diétát meg az edzést. A depin gondolom semmi sem segít, de ha csak egy kis extra motiváció kell, nekem bevált a Diet Bet oldal. A havi 4%-os Kickstarter jó kis segítség egy újrakezdéshez, a pénz elvesztése nagy nyomás, a sikeres fogyáshoz járó 20-50%-os nyeremény pedig jó kis jutalom.

    Egyébként a hosszú kardió helyett én is inkább a súlyzós edzés híve vagyok. Régebben én is rátettem 20-25km-t bringával a hazaútra, vagy lementem futni 1-1.5 órát, és volt is eredménye, de túlzott időbeni ráfordítás volt, nem is esett jól és untam. Most súlyzót csinálok kardio jelleggel, a helyett, hogy két szett közt a telefonom nyomkodnám, inkább kisebb súlyokkal dolgozom, és egyik gépről a másikra ülök át cserélgetve az izomcsoportokat. Fárasztó, nem uncsi, és közben mintha erősítene is, mert minden gyakorlatnál följebb tudtam venni a súlyt kétszer is két hónap alatt. De ami igazán jó kis törzserősítő, az a gyógytorna és a boulder.

    Sokat segített, hogy látva az eredményeket, a feleségem is csatlakozott, így a hűtőnk is egészségesebb, edzeni sem egyedül járok és együtt örülhetünk az eredményeinknek.

Új hozzászólás Aktív témák