Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kistigris007

    csendes tag

    válasz szablya #7 üzenetére

    Akkor megmondhatod neki, hogy vannak olyan emberek akik törődnek vele. Azok véleményével kell foglalkozni akik törődnek velünk, nem azokéval akik nem is ismernek. A szerelem nem bűn, ha viszont jogtalanul bántasz meg valakit,az már annak számít...

    This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

  • rien

    senior tag

    válasz szablya #15 üzenetére

    Számomra a két hölgy személye is lényegtelen.

    Ritkán olvasok blogout-ot, tetszett a cím: Elgondolkodtató... elolvastam.
    A történet kapcsán - ami elég hétköznapi - egy dolgon gondolkodtam el. Az pedig az, hogy Kagome mit akar/nem tud megbocsátani - #13-ban megspékelve az elfeledni szóval - Rukiának?

    Szerintem Névtelen az egyedüli személy aki megbocsáthat/elfeledhet Rukiának bármit is, ha majd felszáll a rózsaszín köd, ha lesz olyan egyáltalán.
    És mindezt általánosságban írom, a konkrét sztoritól függetlenül, mert nem értem a Kagome típusú gondolkodást. Elmesélnek valakinek egy sztorit - esetek nagy százalékában szépen elferdítve, mert azért szeretik az emberek sajnáltatni magukat - és a hallottak alapján az szívből gyűlöl valakit. Nekem már ez is érdekes. Dehogy nem tud megbocsátani :U elfeledni :F ez aztán végképp magas. Olyan mintha nekem kellene megbocsátani valamit a jelenlegi párom, de akár csak egy barát exének vagy plátói szerelmének. Abszurd. Véleménye lehet persze, de megbocsátás? A hab a tortán amikor Kagome bosszúálló típus is és ahol éri cseszteti Rukiát, holott soha egy mondatot sem váltottak.

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák