Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz t72killer #251 üzenetére

    Megnyugtathatlak, az ARM SoC-ek sem 1 Wattot fogyasztanak, csak a kis teljesítményűek. Van, amelyik terhelésen akár 8-10-12 Wattot is el tud pöfékelni.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Remélem letölti most a 9860-as buildet, mert marha lassan pörög a letöltője.

    Nekem olyan problémám lenne, hogy most hirtelen nem akarja indításnál betölteni az automatikusan induló progikat (utorrent, speedfan, flux), egyedól a OneDriveos cuccot töltötte be - ami mellesleg bent sincs startupon se msconfigban...
    A másik bajom, hogy nem találom a részletes asztalbeállítási opciókat (így néz ki,win7-ben az alsó kék felirat indította) És ugye ha felskálázom a képet, akkor fontos lenne pl. asztali ikontávolság, fejléc mérete.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz King Unique #507 üzenetére

    Bocs kétszer linkeltem ua-t az előbb, itt van: Itt az alsó kék felirat nyitja Win7-ben. Kerestem már mindenhol, de valamiért ki lett véve szerintem.
    Pl. azért kéne ez, mert ha felskálázod a Wint, gyakran lent marad az asztalon egy széles sáv, ahova nem fér ikon (függőleges ikontávolságot kell állítani),, illetve azt akarom állítani hogy a fejléc ne legyen ilyen aránytalanul nagy (bár ezt nem biztos, hogy lehet ott állítani).

    Ez valami bug lehet, hogy nincs auto-startup, talán javítják/sikerül megoldanom.
    Más komolyabb bugba igazából még nem futottam bele, néha szokott akadás lenni, de ez nem biztos, hogy a rendszer hibája, lehet csak közbejött valami (pl. updatelt valamit). Jobbak a tapasztalataim, mint a Win 8 Dev. Preview idején. Kevés a bug, jól fut a rendszer és alig pár hét alatt már itt vannak az első frissítések.

    Közben leszedte az updatet laza pár óra alatt, csak jelenleg hibakódot ír ha telepíteni akarom.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Win 7-ben benne van egyébként, van benne 1-2 hasznos funkció azért (ebben a hagyományos testre szabós ablakban), de szerintem már kihagyják. Registryben biztos van ezekre megoldás.

    Updatetel most nem lenne gond, csak az is restartot kér és mivel restart után nem indul magától el a telepítő sem, ezért mindig csak a restartig jut el, aztán nem csinál semmit, kezdhetem elölről (csinál vmit fél percig az updater, restartot kér, restartolok, semmi és így tovább)
    Halvány lila fingom nincs miért nem indulnak automatikusan a programok...Illetve feladatütemezőből elindul, amit beállítok, de egyébként meg semmi.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz mekker #510 üzenetére

    Szerk.: Most visszaváltottam Start menüre (start képernyőről) és most meg van startup.. de a frissítéssel még továbbra is szenvedek.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák