Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz -Skylake- #70 üzenetére

    Igazából két dologról van szó:

    1. Van maga a Stadia szolgáltatás, hogy a saját szervereiken futtatják a játékot és ezt online streamelik - itt nyilvánvalóan az offline mód értelmezhetetlen, ez szerintem mindenkinek világos.

    2. Aztán ott van az, hogy a Stadia nem fog bármilyen játékot streamelni, csak azt, amit megvettél. Itt viszont már jogosan merül fel annak a kérdése, hogy ezek a licenszek mennyire hordozhatóak.

    És persze a való világ annál bonyolultabb szokott lenni, minthogy ha egy adott időpillanatban és egy adott helyen nincs játékra alkalmas géped, akkor egyáltalán nincs ilyened.

    DRM is theft

  • nubreed

    veterán

    válasz -Skylake- #70 üzenetére

    Attól, hogy te ezt vizionálod bele, másnak még lehetnek más gondolatai erről az egészről. Mindenki érti az alap koncepciót, emiatt ne idegeskedj, attól, mivel ez egy fórum, engedd már meg az embereknek, hogy hagy írják már le azt amit szeretnének. Ha valakinek az Offline mód a mantrája, akkor az. Nem hiszem, hogy a google fizetett embere lennél, hogy ennyire szájba kéne rágnod azt hogy miről szól a történet, azt mindenki érti. Ettől még mindenki azt tesz hozzá amit akar.

    Engem rohadtul hidegen hagy az egész, sosem fogok felhőből játszani, tőlem az összes ilyen szolgáltatás el sem kéne, hogy induljon, nekem aztán oly mindegy, hogy lesz e offline mód vagy nem, ingyen se kéne. Ettől még megértem azt, akinek az offline a fontos. Na.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák