Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Dtomka #38 üzenetére

    Nem szidom a microsoftot, mivel sok dolgot szeretek tőlük, az office csomagot, és a W7-et többek között. Soha nem volt vírusom, ellenőrzöm rendszeresen, van komoly vírusirtó + tűzfal jól beállítva + védett DNS kiszolgáló, és tudatos felhasználó vagyok, tudom mire szabad és mire nem kattintani. Ez nem pech, szerintem a 10 trágya. Ezt nem csak én állítom, itt is találnál a fórumon jó pár embert, és a közvetlen környezetemben, tőlem független emberek is mondták ugyan ezt. A beállításokat szintén tény hogy megváltoztatja, elég rákeresni YT videók, google, találsz ezer dolgot róla. Azt is megértem és elfogadom, ha valakinek kellenek / bejönnek a szolgáltatásai. Amit nem tudok elfogadni, hogy nincs választásod. Mindenképpen lenyomják az egészet a torkodon, akár szeretnéd akár nem. Nekem egy letisztult, egyszerű, semmit nem csinálok a háttérben felület kéne, hogy használhassam azt a kb 20 programot ami fent van. Csak biztonsági frissítések, egyszer jól beállítom és csak használom évekig. Ne indexeljen, ne füleljen, ne akarja kitalálni mit hova és hogyan akarok. Ilyen opció pedig nincs, csak ha órákon át turkálsz a lelki világában jó mélyen. Nem olyan jó használni mint a W7-et, nem gyorsabb, nem egyszerűbb...

    Utolsó off, nem a topik témája.
    Privátban írhatsz ha van még észrevételed.

Új hozzászólás Aktív témák