Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Yany #20 üzenetére

    Még szerencse, hogy ez a "csak kütyüzgetős embereknek való" információ nem jutott el édesanyám fülébe, aki kb. müszaki analfabéta. Ennek köszönhetően a 60. szülinapjára kapott androidos Philips TV-t beprogramozza, felveszi a sorozatait, nézi a netflixet, hbo go-t, tv adást felváltva és imádja a tévéjét..

    Nálunk két középkategóriás philips tv (2017-es 6xxx sorozat, és 2019-es 7xxx) van a családban, valamint több android tv rendszerű mi box, amik rendeltetésszerüen müködnek, plex, kodi, yt, screencast stream, google home hangutasítások mind müködnek rendesen. Sosem értettem a sok panaszt a rendszerre, lehet az alsó kategóriában sokkal gyengébb hardverrel vannak már gondok, nem tudom. Én mindössze annyit tudok talán említeni, hogy kicsit lassabb a reakcióideje pl. csatornaváltásnál mint egy nem okosrendszerü tévének, de nem zavaró, szerintem abszolút rendben van. Nem tudom, hogy csak szerencsénk van, vagy másoknak nagyobbak az igényei, de én ezentúl csak androidos rendszerü TV-t veszek, azon belül is ambilightos Philips-et, durván szép képe van a középkategóriás készülékeiknek, szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák