Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    Ezért az árért legalább 1mm-es acélból van, vagy 0,6mm-es? Ez utóbbi számomra a papír hajlékony kategória, és 20k felett már elvárható az 1mm-es vastagság.
    Kíváncsi vagyok, az Utgard-ból is lesz-e II-es változat. Asgard pipa, Midgard pipa, Utgard x. :)

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz BoB #13 üzenetére

    Az Utgard-omat nem tudom hozzámérni egy hasonló árkategóriájú házhoz, mert nem volt szerencsém pl. Lancool K58-hoz vagy CM 690-hez, de azért van 1-2 meglepő negatív tulajdonsága. Az illesztések pl. jobbak voltak a 7k-s Asus házamon, amin eléggé meglepődtem, mert nem ezt vártam 22k-ért. A ventilátor szabályzója pedig már a legelején is nagyon melegedett és fél év után fel is mondta a szolgálatot. Nem gariztattam, mert nem akartam rá sokat várni, bár a engusz-ék biztosan hamar megoldották volna a cserét. :) De legalább van benne bőven hely, jól szellőzik, jó a kábelmenedzsmentje és masszív. Bár az Asus házikó is sokkal masszívabb volt, mint bármelyik gagyi ház, nem nyeklett semmilyen irányba.

    engusz: A 20-30k-s Lin-Li-k illesztése is olyan profi, mint a prémium termékeiké? Mert ha igen, akkor a legközelebbi ház vásárlásnál nem próbálkozok Lin-Li-n kívül mással.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák