Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Ace]

    aktív tag

    Én már úgy vagyok ezzel a flash dologgal, mint a többi negatív kritikával ami az iPhone-t illeti. Anno mikor megláttam miket nem tud, eléggé meglepődtem, de manapság, mint user, teljesen érthető, mi miért van.

    1. Mms: marhára nem hiányzik.
    2. Kamera: Nincs AF? Segédfény? Kit érdekel? Ez telefon! Néha 1-2 képet lőni vele majd elküldeni mailben, arra teljesen megfelel az a kamera, ami benne van.
    2+1. Nem tud videót felvenni? Úristen...ki akar filmet forgatni telefonon?
    3. Flash hiánya: Itt szokott nagyon ritkán hiányozni, hogy nem tudok valamilyen videót megnézni, mert flashbe ágyazott lejátszón menne a dolog, de ha nagyon érdekel találok gépet a közelben és megnézem azon.

    Szóval ha valóban lesz, nyílván fogom használni, persze ahogy többen is említették, jó lenne ha opció lenne a kikapcsolására.

    Még annyi, hogy ha valakit zavar, hogy valamiről hír jelenik meg, akkor ne olvassa. Ez kb. olyan hozzáállás, mint amikor a bulvároldalakon kritizálják az olvasók, hogy milyen hülye kis hírek jelennek meg X emberről...akkor minek olvassa? :D Javaslom az ilyennek, hogy látogassa meg az összes olyan honlapot, ami őt nem érdekli, és írja meg nekik... :P

    [ Szerkesztve ]

    :: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

Új hozzászólás Aktív témák