Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amacs

    aktív tag

    válasz Zimmy88 #25 üzenetére

    Nem akarok beleszólni, de én a hozzászólásban úgy értelmeztem az 5 ezret, hogy mondjuk aki új gépet rak össze házzal együtt, akkor annak még 5 ezret kellene költeni hogy ne felső tápost vegyen, hanem olyat amiben alul van.
    Ha így gondolta, ezt teljesen reálisnak lehet tartani, mivel a méregdrága alaplaphoz úgyis drágább házat vesz a leendő tulajdonos, ami nagy valószínűséggel alsó tápos lesz, de ebbe a gondolatmenetbe természetesen mindenki bele fog kötni, aki felső tápos ház boldog tulajdonosa.

    Egyébként ezekben a jó minőségű régi házakban nincs annyi hely az alaplaptálca alatt, hogy odaférjen egy molex? Azt megértem, hogy a 10 éves minőségi codegen ( :DDD ) házamban nincs egy deka hely sem... :D

    Végül még egy gondolat: Ne tessék házba tenni :P Kár lenne ennyire elrejteni! :))

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Zimmy88 #25 üzenetére

    Oké igen van pár embernek még régi minőséges háza, ami felsőtápos, de ma már nem tervezik az alkatrészeket olyan házakba, főleg a felsőkategóriát, mint ez a lap is.

    (#26) Geri Bátyó: Csak mondom, hogy már 5K-ért is kapni nem is annyira vacakot, mert egy barátomnak vettem most Gigabyte házat 5ezerért és egész szilárd is meg minden.
    Nekem egy 650D van most, mert ha már belülről erős a gép, akkor ne a külső legyen az amin spórol az ember.

    Ahogyan (#30) FiachraBán írta, igen vannak még felsőtápos házak. Például a Silverstone kínálatában. Csak azokban fordítva van az alaplap :DDD Tehát megint ugyan ott vagyunk.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák