Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Alogonomus #80 üzenetére

    Semmi problemam nem lenne veled ha neha ertened is, amihez hozzaszolsz es ugy hoznal erveket de se ertelmezni se ervelni nem tudsz.Felenk erre van egy mondas ugye mikor ki hulyeskedik is ki okoskodik.
    A hozzaszolasaid egyik fele felreertelmezes a masik fele pedig az elmed szulte, de realitaskent leirt anomalia.Mindenben az Nvidia vs AMD erolteted butasagokra alapozva.Nincs nehez dolgom megcafolni.

    Mint annyiszor mar leirtam,en kedvelem az nvidiat, de foleg Jensent es ahogy vezeti a ceget es ahogy naggya teszi az mellett remek termekeket gyartanak.De semmi gondom nincs az AMD vel...
    Lehet ugy kedvelni egy ceg termekeit hogy kozben nem ruhellsz konkurenciat.
    Petykevel valahogy nem igazan latom hogy nekem problemam lenne,sot mindig egyetertek szinte vele ,mert hozzaerto ,realis ,okosan ervel remek meglatasokkal.
    Ilyenkor sajnalom az altalam is kedvelt es AMD szereto embert ,mikor hozzaszolast irsz boduletes baromsagokkal meg egy nyitott keretrendszernel is.Ahogy latom erre nem csak en hivtam fel a figyelmed.

    Jezus tanai evezredekre szoltak es amig az ember letezik megalljak a helyuket.Tanulhatnal belole .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák