Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ágógreen #94 üzenetére

    Öööö, öööö, öööööö? :DDD

    Súlyt alig növeli: 12"-ban ez 184 gramm, itt hever a kis mérlegemen előttem. Ebben nincs benne a belső réteg, mert azt nem tudtam kivenni a panelből. Ha neked nem sok, okés. Szerintem meg sok.

    Ár: ahha, hát nem növeli. Vagy de. Kisker árakról sajnos nem tudok nyilatkozni, olyannyira nincs áruk ezeknek, hogy nem lehet kapni. De még szerviz sem tud kijelzőt hozni, ez nem vicc, komoly. Flex 14 tört és nincs hozzá üveges kijelző.

    Egyebek:
    Tükröződés. De úgy, mint az állat.
    Zsanérterhelés. 200gramm az semmi, de ha neked az itt lifeg az bizony sok lesz egy idő után.
    Gyulladt ujjacskák. Nem először játszom el, hogy okés, legyen, táccs lesz. Ennek a vége 1-2 hétig sajgó ujjak miután visszaadtam.

    Grátisz: ha lenne értelme vagy le lehetne nyomni a userek torkán mindenben ez lenne. Ehelyett kiveszik. Vagy ők tévednek vagy te.

    Kihagytam a backlight bleedinget a ráerőszakolt lap miatt illetve a felesleges vastagságot. És a win alatti elképesztő szopókat. Volt benne részem, örömmel adom vissza ezt (is) :K

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák