Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    "A Regnum RG1 tervezésénél a cég megpróbált némi újdonságot is bevállalni..."
    Hááát, ez NZXT Source 340, csak kicsit szolidabbnak néz ki ablak nélkül. Ebben hol az újdonság? Nagy kamu.[link]
    Hely nem sok van benne, max 2 HDD+ 2 SSD, nekem mondjuk elég.
    A alpa ennek is olyan szar műanyag, mint az NZXT-nek, dobós, első nap cseréltem.
    3 db első ventivel NEM lesz halk, akkor sem, ha sokak szerint az még belefér. Volt halk gépem, ilyen kis felület beszívásra kevés. Vagy légáram nem lesz, vagy halk nem lesz.
    Táp felett perforált a lemez, ez dícséretes, NZXT-nél ez kimaradt, így akik fordítva szerelik a tápot mint én is, azoknak vagdosni kell. Nekem ennyi belefért, itt már gondoltak rá.
    Frankón mutatja az SSD-ket, de hol kábelezi? :U A végén is csak az alsó van bekötve... lol.
    Viszont a kb. 12-15k ársávba bekerül, akkor nagyon jó kis ház ennyiért.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz zetor2000 #10 üzenetére

    Nézd meg, hogy a táp felett is perforált... Alul a porszűrő az vicc, nincs sokszor még a 30k-s házakon sem normális. Ha nem lennék lusta, linkelném, h mi "A" porszűrő, aki látott ipari gépeket, ott van. Sajnos nálunk pl. indokolt lenne, nem tudom mi a francért van ennyi por. Újak az ablakok, úttól messzire lakunk, de mégis mindenhol por.

    Ha sz SSD kábeleit meg betolja előre, az nagyon szép lesz. OK, ez nem ablakos, mint az NZXT, szal. lehet.

    Rypejakten: jajj, a Jó Isten szóljon belőled! De sztem nekem lesz igazam, újdonság, ritkaság, szar a forint, etc. NZXT is 17k-ért vettem, most 22 körül van. Mondjuk így is azt venném újra :B

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák