Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Tényleg csak egy kis finomítás:

    "Kissé nosztalgikus cikk a walkman méretű eszközről, mellyel mágnesszalagról lehet tömörített audiofájlokat varázsolni."

    ...cikk a kazettás walkman méretű...

    Csakmert nekem most is van több Walkman-em, MC, CD, és mp3 Walkman is, így pontosabb lenne melyik eszközcsoportra utaltok...

    ---
    Egyébként én mostanában találtam meg egyik régi kazettám, amit még a szüleim vettek fel, ráadásul én vagyok rajta. Igen, a babgügyögéseim. :)

    Megható volt visszahallgatni, így 27 év távlatból. Magamat hallanni, meg azt, ahogy Apu és Anyu beszél hozzám. Sőt, még a háttérben az első kutyusunk csholása is hallatszik, akit a felvétel után 12 évvel veszítettünk el. Ezek megismételhetetlen felvételek.
    Na én ezt a kazettát fogom digitalizálni, meg a még rajta található zeneszámokat. Jórészüket be is tudtam azonosítani a Sony Ericsson Track ID-mel, de van pár szám, ami nem populáris szám, így a neten is nehéz fellelni...

    Célom, hogy a restaurált digitalizált kazettát a szüleim 30-ik házassági évfordulóján átadhassam nekik.

    Akinek egyedi hangfelvételei vannak - pl ornitológus, de ez csak egy a sok száz közül - azok bizony örülnek ilyen egyszerű eszköznek. Ha kifogástalanul működne persze... :U

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Zsolto #11 üzenetére

    ...pont ezér is finomításként és nem hibaként róttam, fel :U

    "Kissé nosztalgikus cikk a cd walkman méretű eszközről, mellyel mágnesszalagról lehet tömörített audiofájlokat varázsolni."
    vagy
    "Kissé nosztalgikus cikk a mp3 walkman méretű eszközről, mellyel mágnesszalagról lehet tömörített audiofájlokat varázsolni." - ez komoly tech lehetne :D :D Nem lehetetlen, csak nehéz... :D

    De a legnagyobb poén ez a Walkman: :))

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák