Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Borisz76 #48 üzenetére

    Én az első fizetésemből Gravis Ultrasoundot vettem. Kollegák hülyének is néztek, mert elment rá a kereset :)
    Igaz, csak "félhavi" volt, de akkor is. (hónap 15-től dolgoztam)
    DX4000 faternak meg tesómnak volt, de neki volt vmi Philips csoda is. Nekem meg a levedlett magnói jutottak, cserébe most a levedlett pc alkatrészeimet használgatja :)

    Első walkmenemet odaadta tesóm vmi csajnak, a másodikra nem is emlékszem... volt egy Tensai, aminek volt rádiója, azt elcseréltem egy Blaupunkt autórádióra, csak azt meg 12V hiányában sehol se tudtam használni. Aztán lettek komolyabbak, mindenféle. Az utolsók egyike egy Sharp vagy Seiko (japán óragyártó márka, az tuti), ide-oda játszó, rádiós, felvevős, 6 memóriás csoda lett. Aztán meg mindenféle mp3 játékos.
    Most meg okosteló...

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • MZperX75

    addikt

    válasz Borisz76 #48 üzenetére

    Nekem is nevem utáni 75 jelzi a születésem évét.

    1994-ben az első fizetésem kevés volt a Technics Deck-re ,Matávnál dolgoztam netto 20.000Ft volt a fizum 35ezerért vettem a 626-ost.

    Régi szép idők!

    Bátyámék jó kis cuccokat vettek,viszont zenei ízlésük elég gyatra volt ,Italo disco,Modern Talkink,Alphaville ,Erasure,falra másztam ,no de mindegy a CT 506-ot Deck is örökölt valamikor 87-88-ban kaptam meg,a középsuliban F220-ast 10.000Ft vettem .
    Akkoriban építettem erősítőt,és hangládát is.(:) az olyan is volt..... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák