Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz sgery #54 üzenetére

    Én neked adok igazat. Én is hasonlóképpen csinálom a kávét. Még annyi, hogy nem áldoztam kávéörlőre.
    Lehet rosszmájú vagyok, de nekem PR szagú ez a cikk. Ha nem azért készült, elnézést érte. De akkor viszont még javaslok egy kis körüljárást a témában a kedves cikkírónak, mert ez a fajta kapszulás főzés egyedüli előnye az egyszerűsége. Illetve mivel egy külön rendszer, ezért plusz bevételt teremt a kitalálójának, de ez nekünk nem előny.
    A szemétgenerálás az én véleményem szerint is felháborító az ilyen kapszulás/párnás kávéfőzőknél.
    sgery, ha éppen a zacc már túl sok, mert már nem tudod a földbe forgatni, akkor még mindig mehet a lefolyóba. A szennyvíztelepen úgyis ülepítik, a hordalékot aztán tömörítik és felhasználják (arra már nem emlékszem, hogy mire). Egyszer voltam az újpesti szennyvíztelepen tárlatvezetésen. Nagyon ügyesen tisztítják a vizet, nem is gondoltam volna.
    Agostino, kicsit bizonytalan voltam ugyanezen véleményemmel, de ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák