Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robert07

    aktív tag

    Nem igazan latom ertelmet ezeknek az ultraszeles 32:9-es paneleknek. Igen, jatekokhoz biztosan jo, viszont barmi mashoz szerintem nem eleg magas, kulonosen ahogy mar elottem is irtak, 1080p magassaggal. Akar szimplan internetezesnel is, egy oldal a szelesseg harmadat hasznalna ki, a tobbi felulet pedig karbavesz, hacsak nem hasznal valaki harom ablakot, ami mondjuk megeshet. En egy 32"-es 4K-t hasznalok, ami szerintem sokoldalubban hasznalhato, kifer ra ket bongeszooldal hasznalhato magassaggal, programozni is jo, mert magas, es filmnezesre meg jatekra is nagyszeru ha ahhoz van kedvem. Szerintem nem lesz tul nagy kereslete ezeknek, elegge retegigenyt fednek le, a 21:9 az epp eleg azoknak, akik szeretik ezeket az ultraszeles kijelzoket, es mindennapi hasznalatra keresnek valamit. De ne legyen igazam. :D

    Ettol fuggetlenul az a 115% sRGB es a 88-92% Adobe RGB elegge vicces, legfeljebb marketingnek jo, mert ha valaki tenyleg szinhelyes monitort keres, az mar ennyiert talal olyat, ami tud 100% sRGB-t es 99% Adobe RGB-t is, nagyobb felbontassal, hagyomanyos keparannyal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák