Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz nyisziati #51 üzenetére

    Nem tudom, hogyan fizetsz csekket, de én pl. az iCsekkel fizetek, budapest bankos kártyával, nulla forint pluszköltséggel.
    Tehát legalább fizetési módot kellene válts, de szerintem inkább bankot IS. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A54

  • BiP

    nagyúr

    válasz nyisziati #51 üzenetére

    ööööö. OTP az egyik leglehúzósabb banda. Több mint 10 éve eljöttem tőlük.
    Meg ma már felesleges csekkel szarakodni alapból. A legtöbb szolgáltatónak már van valami online számlakezelési módja. (vagy saját vagy díjnet). Érdemes átállni. Gyors, ingyenes, nincs sorbanállás, bankfiókos vagy postás szarakodás.
    Ha meg elkerülhetetlen a csekk (a nem véleményezem kukaholding pl. csekkes), azt meg csekkbefizető automatában pikk-pakk ingyen elintézhető.
    (pl. a múltkor kb. 40-en álltak sorban a postánál, ebből jó része mindig csekkbefizetés, én meg szépen odasétáltam az automatához, másfél perc alatt végeztem).
    iCsekket még nem próbáltam.

    Megjegyzem, a bankomnak is van online csekkbefizetője, de azt nem szeretem, mert nem ugyanazok a mezők, mint a csekken, aztán mindig parázok, hogy rendesen átmegy-e a pénz. Meg az lehet, hogy tényleg nem ingyenes.

    (#56) arty: Sajnos így van. A mai számlakezelés rákfenéje ez a tranzakciós adó. Előtte tényleg ki lehetett hozni nullára, kb. 150ezres havi bevételnél szinten minden bank adott már nullás számlát, csomó minden ingyen volt. Ma már havi szitnen számolni kell a banki költséggel.
    (még talán úgy lehet spórolni, hogy ahol lehet, a KP meg az átutalás helyett bankkártyás fizetést kell választani)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák