Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci93

    senior tag

    válasz iday #9 üzenetére

    Vártam már ezt a hozzászólást, még a 3 évvel ezelőtti árának a felét sem költöttem rá. ;) Egyébként meg a használt autó vétel egy zsákbamacska. Nem lehet tudni, hogy az előző tulaj mennyire vigyázott rá.

    (#10) razorbenke92: Szerencsére én még így jártam, nem is akarok. :) Valóban szívós az autó, a totalcar népítélet fórumán szinte mindenki azt írja, hogy ha megkapja a kötelező szervizelést, akkor ritka, hogy gond legyen vele. Az előző tulaj szerintem nem törődött a kocsival. Az oldalán van egy nagyon mély karcolás, illetve a díszlécekből darabok vannak kitörve. (Már rendeltem másikat, csak még nem rakattam fel). Én próbálok vigyázni rá, amennyire lehet. A kötelező szervizelést eddig mindig megkapta. Lassan 1 éve garázsban tárolom, ezelőtt az utcán állt sajnos. (Albérlet mellett nehéz garázst találni).

    Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

  • Joci93

    senior tag

    válasz iday #12 üzenetére

    Megmondom őszintén, hogy mindig is tetszettek a Chevrolet autók, kipróbáltam, kényelmes volt, nagyon jó élmény volt vezetni, ezért döntöttem mellette. Így hosszabb távon valóban az alkatrészekkel vannak problémák. Gyárit nagyon nehéz szerezni. Bontókban érdemes lehet még szétnézni, viszont nem ismerek olyan autószerelőt, aki vitt alkatrészből dolgozna. :(

    Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Új hozzászólás Aktív témák