Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz dugynok #10 üzenetére

    Nyilván az eladónak is "úgy lett" (pl. munkáltató fizeti de ő autóval jár), csak jó magyar mentalitás szerint inkább eladja, hogy a vevőt kvázi bliccelésre, rosszabb esetben okirathamisításra kényszerítse.

    FB-s adok-veszek csoportokban (főleg most év elején) tele vannak ilyenekkel, és még ők vannak felháborodva, ha ezt felróják.

    BTW a kutya sem nézi soha, hogy az igazolvány meg a bérlet száma egyezik-e, főleg mióta ez a csodapapír van és a harmadik naptól csak maszat látszik rajta.

    (#12) dugø 12 éve járok Budapesten, sosem állítottak meg, vagy kértek meg hogy akkor nézzük már össze, ugye amíg a régi típusú bérlet volt, addig a diákigazolványomon lévő szám volt mütyűr, amióta dolgozok, meg vannak ezek az újfajta bérletek, most már azokon van kb. 30 centinél messzebb olvashatatlan számsor.

    Félreértés ne essék, soha nem blicceltem, és haragszom azokra, akik ezt csinálják, de a jelenlegi ellenőrzési rendszer semmit nem ér, az Örsön szoktam menni reggelente a metróhoz, mostanában már a látszatra se adnak (nincs ellenőr), de amikor ötpercenként egy HÉV-nyi+a többi ember megy keresztül az 1-2 ellenőrön, naiv gondolat, hogy ne tudna bárki ott átjutni.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák