Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xbean

    tag

    Lehetne több jó minőségű VA paneles monitor, mert szerintem multimédiás ( film, játék ) célra egy jó VA messze a legjobb. Elég szomorú, hogy ennyire nincs választék VA panellel szerelt monitorokból. Valószínűleg az IPS-t olcsóbb gyártani, így élvezkednek a gyártók a piacon, hogy eladják a szart a népnek jó drágán.
    Az IPS az új TN sztoktam mondani. TN-ről is nehezen ment a váltás IPS-re végső soron.
    Félre értés ne essék, az IPS-nek is megvan a létjogosultsága, de nem a multimédiás felhasználási területen. Arra tökéletesen alkalmatlan, fekete nincs, IPS glow borzalmas. Személy szerint ha meglátom, hogy egy monitor ips paneles nem is olvasom tovább az adatait/cikket, mert amire én használnám ( játék, film, net ) az IPS kb olyan, mintha bottal akarnék levest enni. Maradjon az IPS piacon, azoknak akiknek kell, de tényleg gyalázat, hogy milyen kevés VA monitor van és azok is sokszor meglehetősen gyenge, olcsóbb kategóriába szánt modellek. ( Véleményem szerint, így tartják meg a gyártók az IPS vevőit, látnának jó VA panelt soha többet nem vennének IPS-t )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák