Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz H.O.D. #209 üzenetére

    Nem nagyon értem amit írtál. :U Na. a lényeg, hogy nekem bőven megfelel, ha max. FullHD felbontással - ami ugyebár 1920x1080 - kellően részletes grafika mellett játszhatok mondjuk 4-5 évig úgy, hogy csak a játéko(ka)t kell megvennem (cserélnem) és nem 60-100k-s videókártyát, processzort, stb-t. És mindezt annyiért, amennyiből egy jó játékgépet - BD meghajtó nélkül ! - sem raksz össze. És, hogy azzal már 1 év múlva sem játszol kpmpromisszumok nélkül, az egészen biztos. Arról nem beszélve, hogy a konzolra írt játékok optimalizációja etalon, míg a PC-s játékok nagy része... de sztem tapasztalhattad.
    Egyébként nem tudom, miből gondoltad, hogy azért vettem PS3-at, mert a PS2-re már nincs olyan játék amit szeretnék. Nem, hanem mert sztem alavult - 7 év után. Nem 1 év, vagy 3, hanem 7 év után! Bár pld. a God of War 2 még mindíg ütős azon az elavult PS2-n is. :Y
    Tény, hogy a PS3 gamek drágábbak, bár én (új) játékot 8-12k között veszek, mert kicsit körülnézek a piacon. :) És ez legális, eredeti játék, amit eladhatok, elcserélhetek - ha akarom.
    Ennek ellenére nem kell meggyőznie senkinek arról, hogy a PC jobb. Nekem ez a véleményem, és ezért váltottam - játék téren - konzolra. És nagyon nem bántam meg! :K

Új hozzászólás Aktív témák