Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Linkin1994 #18 üzenetére

    Szerintem meg pont fordítva igaz.
    Itt ez a OnePlus mobil nekem még a sima 7 es van ,de kicsit menjünk vissza ,szóval a one plus 5 milyen alkalmazást nem tud lefutattni amit manapság egy átlag ember használ?
    Nem megy rajta a böngésző vagy a messenger?Ezen kivül banki alkalmazások stb úgyan úgy futattható oké megértem nem a legújabb android fut rajta , de soha semmivel nem tudod tartani a lépést hiszen a lakásban sem cseréled évente a gépeket vagy elektronikai termékeket ,mert jön ki újabb.És a gyártók ezt használják ki, őszintén szólva régen egy nagyon jó teljesítmény /ár arányú telefon volt szinte verhetetlen. De sajnos árazás terén annyira elúsztak már ők is ,hogy hihetetlen.
    Minden esetre én a 7 est ha cserélném egy hasonló kaliberű olcsó telefont vennék már csak, nem kell drága mobil mivel felesleges.
    (és nagyon dicsérték sokszor a rendszert ami van rajta ,bizony elég sok hibája bugja is van ha az ember súrún kézbe veszi, szóval én legközelebb tuti nem ezt a márkát választom,hanem egy mást)

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák