Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janez

    aktív tag

    válasz Szatyor95 #1 üzenetére

    Ha megint gép előtt leszek, folytatom. Fogalmam sincs mikor.

    Off
    A lány a tiéd, már úgy is unom, hogy mindennap étteremben akar vacsorázni és hetente fodrász, kozmetikus, kétnaponta fitness edzés ésatöbbi, amiket én állok anyagilag. ;-)

    Na de maradjunk a témánál!

  • EG0

    aktív tag

    válasz Szatyor95 #3 üzenetére

    Hm, csak most találtam meg ezt a tesztet, én meg pont ma délután nyitottam neki egy új témát:
    http://prohardver.hu/tema/lenovo_s650_vibe/friss.html

    Sajnos enyémnek nem megy a fenti hangszórója, csak a hátlapi, pl. kihangosítás vagy játékok alatt. Nem tudom, szoftveres vagy hardveres gond-e.

    [ Szerkesztve ]

  • Lassmich

    újonc

    válasz Szatyor95 #1 üzenetére

    Respect Mindenkinek!

    Kis beszámoló erejéig csatlakoznék magam is: a telefon istentelenül komoly kis cucc ezért az árért, lazán ki merem jelenteni hogy az életben nem veszek más gyártótól semmit. Az asszony sammsungja papíron kb ugyanezt tudja (lényegesen drágábban természetesen), gyakorlatilag meg meg sem közelíti ezt a kis turbó egeret. Kinézetben és minden egyéb tekintetben jobban tetszik, mondjuk az tény hogy kb 3 nagyon aktív hónapomba került mire sikerült kiválasztanom hogy mit vegyek.

    A jövendő tulajoknak egy tipp: már olcsóbban lehet itthon kapni mintha berendeled messzi keletről (vámot nemigen sok esély van már megúszni), úgyhogy simán beszerezhetitek itthonról, már olcsóbban hozzá lehet jutni mint amennyibe nekem vámmal együtt került. Ez mondjuk nekem nem egy örömhír, az viszont korrekt hogy egy ilyen tudású készüléket már nem egy havi fizetésért mérnek...

    Ami gond vele!!! Valahol olvastam már, hogy voltak kis hazánkban hozzám hasonló öngyilkos felhasználók, akik ész nélkül megengedték neki hogy befrissítse a frimware-t, aztán volt visítás. (ezt és is utólag olvastam hogy nem kellett volna)

    A Lenovo gyári jurópiából elérhető honlapján keresztül nem lehet sem frisstíést sem officalt szerezni, és egyébként sem könnyű megtalálni, úgyhogy 1 hét levelezés árán kínából ma kaptam meg az Officialt, amivel a telefon kiválóan használható Kis Hazánkban is, viszont ha ráengeded a frissítést... uhh. Nem akarok nagyon belemenni, de gyakorlatilag használhatatlanná válik a ketyere.

    Ami miatt ezt itt végigírtam: mivel nagy nehezen nekem már meglett az official rom, így ha valakinek kellene, akkor bátran egy mail (lassmichpontruhekukacgmailpontcom) és elküldöm. Lehet egy-két hét mert ezt a mailcímet nemigen nézegetem naponta.

    Ha bármikor bárki talál majd egy Hun turbózott firmwaret, legyen oly jó és tegye közzé itt nekünk :-)

Új hozzászólás Aktív témák