Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aut119

    csendes tag

    Sziasztok,
    Most jött meg nekem egy ilyen és gondoltam megosztom veletek a gondolataimat. Elöljáróban annyit, hogy most nagyon rajta vagyok a kínai duál simes témán, az elmúlt néhány hónapban kb. 15 féle kütyüt vettem majd adtam el. Volt jiayu, zte, neken, thl, lenovo, zopo, doogee, tianhe, haipai, hirtelen ennyi jut eszembe. A lenovo s920 kivételével mind 5 colosak voltak, volt koztük néhány full hd, a többség hd és egy qhd kijelzős, persze mind négymagos. Egy teló volt, amiből újra rendeltem, a zte v967s, nekem nagyon bejött, az én igényeimnek tökéletesen megfelelt. Aztán jött a lenovo s650, kipróbáltam és azt mondtam: végre megtaláltam, amit kerestem! Rájöttem, hogy nekem az 5 col túl nagy, még akkor is, ha vékony a teló. Mondjuk a jiayu g5 már nagyon közel járt az ideálishoz, a maga 4.5 vagy 4.7-es kijelzőjével, de az meg túl vastag volt. A lényeg a lényeg, nekem méretileg és használhatóság szempontjából a lenovo s650 eddig a legjobb. Mindent tudok csinálni egy kézzel, emellett a teló vékony és könnyű is, úgy lehet zsebre vágni, hogy észre sem veszed, hogy ott van. És nemcsak a fizikai paraméterek vonzóak nekem, hanem ami belül van szintén. Tetszik a lenovo launcher, a dual sim kezelése pedig szuper: mikor hívni akarok valakit, akkor már a profiloldalon felajánlja mindkét kártyát, így egy lépést később megspórolunk. Az akksija is jó, nekem két napig simán bírja. Én nem frissítettem és nem is fogom:-) van még egy csomó extra szolgáltatás is, pl. Be lehet állítani, hogy gombnyomás nélkül, a fülemhez közelítve a telót tudjak hívást fogadni, ez nekem nagyon bejött. Összességében ebben a telefonban látom a korábbi vágyaim többségét megvalósulni.Na és az ára
    :-)

Új hozzászólás Aktív témák