Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    A benne lévő tápegységnek, a szó szoros értelmében abszolút nincs hangja. :N

    Van egy ilyenem itthon, és nem rég raktam bele egy kis P3-as gépbe. egyszer amikor a proci hűtését lekötöttem, mert hangosnak találtam, és 5V-ra kötöttem, akkor tűnt föl hogy nem hallom a gép hangját még 5cm-ről sem éjszaka 11 órakor, síri csöndben. Gyorsan lekapcsoltam, mert megijedtem, hogy a tápegységben leéget a venti. Óvatosan visszakapcsoltam, és megint síri csönd. Odaraktam a fülemet a táp ventijéhez, és éreztem ahogyan áramlik kifelé a levegő, azonban semmi hangja, az egyébként elég hűvös tápnak. Amúgy egy FSP 350 PNF váltotta le őt, ami úgy kolytol, hogy eszméletlen. Túlharsogja alapon a VGA-m hűtését, ai 35-40%-on megy alapon. Ezt kellene még valahogy szem előtt tartania az FSP-nek is, az olcsóbb tápjainál.

    Ezt csak azért írtam, mert valaki fölvetette a 8cm-es ventit, és hogy biztosan hangos. Annyi hangja van, mint egy darab vasnak a sivatagban. Semmi v :N

    Chaser Nekem hasonló LC-Power házam van, mint a jobboldali, és kalapácsal sem lehet szétverni, olyan masszív. Ismerem a Codegent, az papírból van, és kb 20dkg az egész tápostól. Ennek a súlya is szép még magában is táp nélkül. Jól meg van csinálva, mondjuk az enyém a jobbak közül van, mert külön kiépítésű merevlemez tárolója van, amit csavarmentesen oldottak meg, és ventivel is el lehet látni felülről. :K

    [ Szerkesztve ]

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz Chaser #14 üzenetére

    De hiszen én nem azt mondtam, hogy megbízható a táp, csak azt hogy nincs hangja, úgy ahogyan nem sok hangja volt a P4 prescott 3.8Ghz, 2600XT kombóval sem.

    Csak mérges voltam, amikor megvettem az FSP-ét, és a hulla csöndben lévő gépem, egyszeriben full hangos lett. Még ma is idegesít a hangja, amikor este netezek, és itt sűvít nekem. Van a gépben 2 Yeti Loon, ami síri csöndben van.

    Néztem, és olvastam is stol tesztjét, nem semmi. :Y Nem lenne sok baj ezzel az LC-Power-el, ha valóban minőségibb tápokat forgalmaznának. Jó irányba haladnak, de a belépőszint megcélzása nem mindenkit fed le. Ha bár valószínűleg több LC-Power ház+táp van ma a júzerek tulajdonában, mint a márkás társaiból. :K

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz Skizz #16 üzenetére

    Nem mindegyik rossz.
    Idézem magam:

    Nekem hasonló LC-Power házam van, mint a jobboldali, és kalapácsal sem lehet szétverni, olyan masszív. Ismerem a Codegent, az papírból van, és kb 20dkg az egész tápostól. Ennek a súlya is szép még magában is táp nélkül. Jól meg van csinálva, mondjuk az enyém a jobbak közül van, mert külön kiépítésű merevlemez tárolója van, amit csavarmentesen oldottak meg, és ventivel is el lehet látni felülről.

    Nem hülyülök, nagyon erős, és az oldallap is meglepően erős, nem hajlik ide oda, és van szépen hely mindenhol ventiknek stb...
    Ez nem codegen, olyanom is volt, még 4K-ért vettem táppal együtt boltban régen. A tetejére tettem egy üveg borsodi-t oszt besüllyedt a helye. :DDD :DDD

    Egyébként az LC-Power-nek nincs magyar vonatkozása? gyanús. :U

Új hozzászólás Aktív témák