Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    Nekem egy LG 34GK950F van. A sarkokon lévő backlight bleedingen kívűl tökéletes. Mivel freesynces így nem kapott led-et. Ez esténként azért zavaró , jó lenne ha lenne háttérvilágítása.

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

  • Gengi

    senior tag

    válasz mindfreak #55 üzenetére

    :) Egyik cimborám arról győzködött, hogy ez szar mert nem 4K-s. Semmi gond vegyél egy 4K-t. 2 hét után rájött hogy nincs is igazán ilyen a piacon, ami van az is horror áron van és rengeteg kompromisszum van vele.

    Én kipróbáltam 3 másik típusú monitort is. Volt egy LG 34UC99, MSI MAG341CQ, Samsung LC34J791 és most ez van.

    Mind hibás volt és még az LG 34GK950 is pixel hibás lett, de nem érdekelt és addig mentem amíg nem gariztatták, bizonyítva az LG hogy kiváló supporttal rendelkezik.

    Viszont így hogy volt lehetőségem egy elég széles spektrumot tesztelni azt kell mondjam, soha nem váltanék vissza már, illetve olyan hatalmas plus élmény egy ilyen monitor még akár az MSI is amit teszt nélkűl senki sem érthet meg, cikkekből. Sőt képminőségben abszolút ki is jön az ár különbség. Bár a Samsung közel volt a tökéleteshez számomra a szép feketéivel, csak az a fránya pixel felvillanások.... Homeoffice-ból visszamentem az irodába ahol egy 22" IPS lenovo van. Nos hát inkább visszajöttem HO-ba :D

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák