Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz zoltanz #71 üzenetére

    De a 10 db csomag sem kiugróan sok, 120 a SL 300 Ft meg a DL lemez, nem bovli normálisabbra értve, nehogy már azt a kicst ne érje meg még 10 db nál is.

    [ Szerkesztve ]

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

  • erdoke

    titán

    válasz zoltanz #71 üzenetére

    Teljesen legálisan rendelhetők lemezek Szlovákiából, és a Verbatim 16X kb. 70-80 Ft, a Verbatim DVD+R DL pedig 400-450 Ft. Ez rövid feszámolással inkább 5-6-szoros ár.
    Megírni pedig kb. 4-szer annyi ideig tart, mert míg a 16X SL lemezt általában 8X írom a legjobb kompatibilitás érdekében, a DL-t csak 4X sebességgel.

    Én is egy Excel táblában tartom nyilván a filmjeimet pl, de ha hozzáadok hetente kettőt-hármat, és van 2000 filmem, még akkor is pár másodperc újrarendeztetni a szóban forgó procikkal. Vagy te (és mások) órákat számoltatjátok?
    Félreértés ne essék, elsők között vettem X2 processzort (ma is visszaolvasható a témájában -> Archívum I.), mert nagyon kellett a folyamatos, zökkenőmentes használathoz, és az átlaghoz képest elég sok videót kódolok. Ennek ellenére nem érzem szükségét, hogy a közeljövőben 4 magra váltsak, mert Vista alatt is megfelelően gyors a közel 3 éves konfigom (4200, majd 4800+ és 1, kicsit később 2 GB RAM).
    Tudom, milyen jó érzés az erősebb gép, még ha nem is igazán használja ki az ember, de nálam győzött a józan ész, főleg mióta saját zsebből fejlesztgetek. :)

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák