Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    Kb. egy éve vettünk egy Samsung 770P-t, ([link]) 17'' LCD, az egyik itt a Ph!-n született cikk hatására, akkor még 90 ezerért. (A 970P-nek nem láttam sok értelmét, mert a felbontása ugyanúgy 1280×1024, mint a kisebbiknek, szóval a felhasználói terület nem változott volna, csak még jobban láttam volna a pixeleket :) ) Teljesen meg vagyok vele elégedve - eleinte kicsit szkeptikus voltam az LCD-kkel kapcsolatban, de űttérve erre, alig vettem észre képromlást. A kontrasztja, a fekete színe nagyon szép, és a 6ms válaszidőt két-három helyen tudom csak észrevenni: ha direkt az egérmutatót figyelem mozgás közben, ha Operában középső egérgomb lenyomásával simítottan scrollozok, vagy ha FPS-ekben külön erre figyelek. Amúgy már nem zavaró, bár a fórumozásnál hozzá kellett szokni, hogy gyors scroll közben nem igazán tudok szöveget olvasni :D Igazából ez az egy hátránya van. Próbáltam már 3 ms-os LCD-t, ezekben a részletekben észrevehető a változás! Photoshopolni még könnyebben is tudok így LCD-vel, mert még nagyítás nélkül is élesen elválnak a pixelek, könnyen észreveszek egy kis képhibát.

    Tehát a Samsunggal teljesen meg vagyok elégedve, legalábbis ezzel a termékükkel nagyon jó benyomást tettek rám.

    Racecam: ezek nagykereskedelmi árak? Gondolom, mert ahhoz azért túl olcsó lenne, még az a középső is alig több 100K-nál :)

Új hozzászólás Aktív témák