Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zewa

    senior tag

    Lol :D Ki lehet az a Somjas vándor aki Ij Mondom csinalitja szomját? Biztos nem hajléktalánam sem kisebbség. Ők iet nem isznak! Sztem valaki olyan vitte el aki meg tehette volan azt is hogy vesz magának.
    Nekem Igy Loptak Már el Deo Stiftet, Buson táskám első zebéből elvitték a deot egy USb-Mini USb kábelt és 2 Db 10es PZst egyik félig volt! Váljék egészségére.
    Bezzeg a műsorosat ott hagyták! :(((
    Kb fél éve vettem szekrényt csak rohadt nehéz volt és levettük az ajtokat ( 4.re gyalog)
    Éppeg az utcso pill mentettem meg ajtokat mert már kézben voltak. Valami esmi szöveggel hhogy -azt hittük ez már a szemétbe megy. Elküldtem őket a dübös***** ba persze majd a zsír új fenyő ajtokat kidobom... Jo is lenne..


    TheVeryGuest : a pécsi sőrmajálison a lepukkant alakok 80% kotta részeg volt az ingyér sörtöl a másik20% meg gyüjtőgetett :DDD


    [Szerkesztve]

    "Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

  • Elmör

    senior tag

    Ma mesélte a redőnyös, hogy Kőszegen jártak egyszer úgy, hogy letették a redőnyöket dobozostul a kocsi mellé és mikor mentek ki látták egy pali felkapott egy dobozt és futott vele. Persze utolérték és kérdőre vonták, a válasz ez volt: azt hittem lomtalanítás van!. LOL! :DD
    Nálunk a szelepsapka lopás szinte mindennapos. Mindenki panaszkodik, akinek kint van a kocsija. Nem hiszem, hogy valaki nem látja a kis mocskokat. :( Pedig tényleg sok öreglány lóg az ablakban, figyelnek mindent, de úgy látszik őket nem (vagy esetleg pont a kisunoka az). :(((

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák