Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz Geri_lgfx_ #36 üzenetére

    Én városi vagyok. Sok köcsög van persze mert a városban talán többen is élnek. Még azt is megkockáztatom hogy a falvakban kevesebb fiatal ás több idős ember él ezért nehezen lehet tele köcsögökkel(idősebbekből kevesebb a kötekedő fajta szvsz). De ha te ezt tényleg igy gondolod ahogy leirtad akkor nagyon sajnállak.
    Egyébként te faluban laksz? Enyhén azt a látszatot kelted hogy rühelled a városi embereket. Vki(gondolom városi) biztos nagyon nagy traumát okozott neked ha ez a véleményed.
    De nemhiszem hogy falun ne lenne elég faszfej. Nem egy falurol jött köcsöggel találkoztam akiket orvossal kéne kezeltetni. Vagy csak szimplán a mai társadalmi irányelvek(igények) ferditették el a személyiségét.(Főleg a fiatlabb korosztályrol beszélünk ugyebár 10-20) De ha kicsit másképp nézzük akkor ők a ''normális'' emberek hiszen bármerre lehet találni ebből az énvokamenőgyerek fajtábol (és a normálisak már-már kissebbségbe vannak) Lakhelytől függetlenül.
    Persze ez hogy ki normális meg köcsög az mindenkinek mást jelent. Ugy gondolom a normális ember vmien mértéket tud tartani. Nem mondom hogy soha nem részeg stb de nem minden éjjel és nem köt bele másba ok nélkül. pl.

Új hozzászólás Aktív témák