Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polacheck

    HÁZIGAZDA

    válasz RenegadeC2 #27 üzenetére

    allradiot néztem, valóban gondom volt vele, hogy nem lehet hozzáadni streamet. A fontosabb magyar rádiókat kb 10 perc alatt feltöltöttem. Nekem a Tuner jobban tetszett.

    Datacase-t nem próbáltam. Airsharinget próbáltál esetleg?

    Palringo-t nem próbáltam, viszont örülük, hogy alternatívákat is adtok. :R

    less qq more pewpew!

  • haze

    csendes tag

    válasz RenegadeC2 #67 üzenetére

    szerintem amennyiben erre gondolt az max flame-nek jó.

    az meg, hogy egy szoftverért elkérnek akár 500 - 2000 Ft-t is és ezen valaki háborog azt nagyon nem értem :(

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz RenegadeC2 #73 üzenetére

    Jó lenne egy olyan file kezelő ami a pendrive egyszerűségével működne. A hálózatban levő gépeken megjelenne, mint a laptopom, amikor csatlakozok. Nem kell ip címeket irogatni az eléréshez, mert így egyszerűbb a másiknak a pendrive-omat odaadni, mint állítgatni a gépén 5 percet(meg elmagyarázni mi az ftp).

    A vélemény írással nekem az a gondom, hogy a progikat egymáshoz kell hasonlítani, mégse irhatok be olyat, ne ezt vedd, hanem amazt.

    Fénykép kontakt kezelőből 3-at próbáltam :

    SpeedDial : egyszerű, jó, de csak 1 oldalt kezel (9 kép)

    Friends : több oldal, állítható képméret (1 oldalon 6/12/20 kép), akár jó is lehetne, de az üres helyeken valami átlátszó boríték szerűség van, amit rámásol a beállított képre is, így egy "blur" effekt kerül rá, amitől mosott lesz a kép

    PhotoSpeedDial : több oldal, 12 kép/oldal, éles kép, és a nevet a kép alá tudja írni. Nálam ez a nyerő. Az egész kontakt listát is ki tudja rakni képekből, de ennek nem látom sok értelmét, mert a legtöbbhöz nincs fénykép. Amin javíthatnának, hogy kb 3 sec az elindulási ideje. Kis ikonnal jelezni is tudja, melyik teloszám van hozzárendelve, de ezt nem használom.

    A FastContacts meg a gyári Contacts-nak állít konkurenciát, be tudja rendezni sok mező szerint a neveket. Én a company válogatást állítottam be alapból, ha e szerint keresek, ezt indítom, ha név szerint, akkor a gyárit. Ami miatt nem tisztán ezt használom, az a lassabb elindulási idő, sok felesleges gomb a kijelzőn amik elfoglalják a hasznos kontakt kijelzések elöl a helyet (ezt meg is írtam nekik). Meg nincs benne keresési lehetőség.

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

Új hozzászólás Aktív témák