Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sys25

    aktív tag

    válasz Vincent_ #91 üzenetére

    Alapjáraton szeretem az almás telókat is,és szerintem se rossz teló még az i4,feltéve ha valakinek volt annyi esze hogy nem rakta fel az új iost,mert hiába okosítottak valamit almáék az os-en,akkor se lesz olyan fürge mint ios6,de leginkább ios5 alatt.
    Erősen szubjektív véleményem az hogy szerintem jobb is volt az a mai szemmel nézve puritánabb ios kinézet,egy flat izé engem nem ejtett ámulatba. :)
    Az 5mp-s kamerája nem egy nagy durranás,de még ma is csinálnak nagy neves gyártók rosszabb kamerákat is akár még a középkategóriás telóikba 8mp-s felbontással,szóval szerintem teljesen vállalható a kamerája.
    Akkuja hozza az átlagot,feltéve ha valaki újat rak bele és nem a 3-4 éves akkutól várja az üzemidő bajnokság aranyérmét. :)
    A térerő gondokról annyit hogy 2 i4 volt a tulajdonomban anno,de 1 egységnyi térerő csökkenést tudtam csak előidézni,de ez semmiféle 2g/3g gondot,vagy beszélgetés közbeni problémát nem okozott soha.Erről volt is szó régen,sok helyen írták hogy ennek a "hatalmas" gondnak nagyobb volt a füstje mint a lángja.1 egységnyi térerővesztést a marokra fogott s advance-em is produkál...
    A home gomb koszosodás viszont idegesítő probléma tud lenni,ugyebár az évek alatt a por bejutott a home gomb mellett és sok i4-nél kontakt gondot okozott.

    Összességében még ma se rossz teló az i4,de ezt a tipust már nem venném meg.
    50-60között már igen szép kis i4S-ek vannak használtan,60-70között meg vannak full hibátlan és gyári függetlenek is!Ez a típus viszont még ma is felveszi sebességben a versenyt a ma középkategóriás telókkal.Viszont 70-nél többet nem ér egy i4S se,de mégis látni próbálkozókat,főleg a 8gigás i4S-ek tartoznak a vicc kategóriába,az áruk is és a tárhely is vicc.

Új hozzászólás Aktív témák