Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sys25

    aktív tag

    Én már le se állok vitatkozni az android vs ios,vagy iphone vs valamilyen androidos teló témában.
    Már csak mosolygok a sok elvakult emberen!
    És kedves droidosok/wp-sek/bb-sek ez alatt nem csak az ifanokat értem!
    Amióta piacon vannak az okostelók,azóta megy ez a harc,de egyik oldal se képes egy kicsit se engedni hívőségéből.
    Tisztelet annak a szűk rétegnek akik tisztában vannak hogy melyik telónak vagy os-nek mik az előnyei és a hátrányai és nem élből fikáznak valamit.
    A legtöbb ember totálisan elvakult mind droid,mind apple fronton,és ez szerintem így is fog maradni amíg ezek a piacon lesznek!

    És hogy az árharchoz hozzá szóljak kicsit:
    Majd meg lehet nézni hogy 4 év múlva melyik ér többet: egy i5S vagy egy SGS5.
    Szerintem kb egy árban lesznek,köszönhetően a Samsung egyre elrugaszkodottabb árazásának,szóval a divatos "szar túlárazott iphone" fikázás ma már nem állja meg a helyét!(Majd meg lehet nézni az árcimkét ha jön a galaxy f! :) )
    Arra viszont fogadni mernék hogy akkoriban majd melyik lesz megbízhatóbb,és melyiket fogják minőségibbnek tartani.

    Zárójelben megjegyezném hogy nem vagyok ifan,droidot használok,de a droid mellett se állok fanatikusként!Volt már mindenféle telóm,mindegyiknek volt jó és rossz oldala is,mégsem fikázom egyiket se! :)
    Na jó,talán a Samsungokat,de nem flame keltést akarok,úgyhogy ebbe nem mennék bele jobban! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák