Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    válasz rudi #24 üzenetére

    Sztem meg az AMD az Athlon Neo-val egy nagy blöff volt. Sehol nem lehet kapni, sztem az AMD-nek esze ágában sincs nagy volumenben gyártani. Egyszerűen nem tudok más okot elképzelni, hogy nem jönnek a Neos gépek, és a már (elvileg) meglévő gépek pl. Pavilion dv2 is parkolópályán vannak. Arra viszont tényleg jó volt ez az egész, hogy megijesztették az Intelt, hogy lesz olyan szegmens, ahol nem ők lesznek az elsők.
    A legutóbbi elemzések kapcsán pedig fény derült arra, hogy az AMD procik pont a mobil szegmens gyengeségei miatt ismét visszaszorulóban vannak. Most a zöldespirosak vagy ilyen hülyék, vagy már lázasan készülnek egy új, ütős platformmal, mert a K8-as, 65nm-ese chipjeiket egyre kevésbé tudják emberi áron eladni.

    Amúgy én még mindig nem tudom eldönteni, hogy az egy- vagy a kétmagosat szeressem, de a 3 és a 4-es kezdőszám sem bizonyos. Az igazat megvallva, ha lehetne kapni ezeket Win nélkül, esetleg bevállalnám a kétmagosat, de ez a kedvező ár is sok egy hallgatói pénztárcának.

    És a végére egy kérdés: mit kell az alatt érteni, hogy nem vmi izmos a HD3230? Ha jól láttam, DDR3-as chipek vannak mellette. Ez akkor papíron azt jelentené, hogy a HD3200-nál valamivel jobb, nem? Mert ha így van, akkor azért lényegesen erősebb a számítási teljesítménye, mint az X4500-nak.

    [ Szerkesztve ]

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák