Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz Stargun! #215 üzenetére

    Az a párszor tíz sec pont elég arra, hogy még gördülékenyebb legyen az egész folyamat, például PS-ban. Nyilván van egy szint, amitől már simán megy a dolog, fél-1 perceket kell max. várni, de azt is lehet még fokozni az ilyen spéci cuccokkal. Természetesen nem 2 megapixeles, rusnya fotókról beszélünk. :) Sokat tud javítani az egészen, de vannak szoftverek, amikhez szerintem is felesleges az a +10-60 másodperc. Jó páran tudnának örülni annak a 30-40 másodpercnek, engem is beleértve. PS maga pedig sajnos nem támogatja a CUDA-t. Renderelni tényleg csak "kisebb" dolgokhoz jó, ahol tényleg kell, ott már az általad említett kávézós helyzet áll fenn, ezt én sem értem igazából... De ha egy folyamatban végig kell, hogy számolgasson, akkor bőven nem árt egy ilyesfajta CPU. Akár hobbyból is, nem feltétlen gürcölni egész nap. Akik meg megveszik, merdrágahö, azoknak már előre csuklik az anyukája remélem. ;] Szóval ha még egy kicsit folyékonyabb szerkesztgetést akar valaki, és van rá pénze, annak azért el lehet gondolkodni egy ilyenen. De csodát nem kell várni, simán lehet nélküle élni. Én meg olvasgatom a teszteket, aztán hátha. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák