Keresés

Hirdetés

  • Két fontosabb újítással megjelent az iOS 17.5

    ma Az EU-ban webről is telepíthetők ezzel appok, illetve bővül a nyomkövetőkre való figyelmeztető rendszer.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Dilikutya #38 üzenetére

    Nem írt marhaságot, maximum nagyon lelkes. :)

    Csak új API és normális DRM kell. Az API kérdést rövid távon a Vulkan API oldja meg (olvasd el az előző pár hét PH!-s híreit a témában), hosszabb távon pedig az új OpenGL, a DRM problémáját meg az öreg X11 lecserélése, ami belátható időn belül meg is fog történni Waylandre.

    Az hogy ez mekkora kihívás az MS számára, azt jól mutatják a felröppent hírek, hogy ilyen - olyan szerződési megkötésekkel kívánják a fejlesztőket kizárólag DX12-n tartani, megtiltva más API-k használatát.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Freel

    tag

    válasz Dilikutya #38 üzenetére

    "Linuxból nem lesz játékos platform soha." - nos kérlek alássan ebben hatalmasat tévedsz... A kilencven valahány játékomból steam alatt huszonöt megy Linux alatt. Az XCOM - Long War Mod-ja létezik linux alá például, amivel rengeteget játszok... Ha bekukkantasz a virágboltba láthatod, hogy lassan nincs olyan játék Win-re aminek pár napon belül ne jönne a Linuxos változata... Csak pár példa: Borderlands Pre-Sequel, Abe New and Tasty, Cities SkyLines, Hotline Miami 2 stb... The Witcher 3 nemsokára... És akkor még meg sem említettem, hogy Wine alatt lassan szinte minden megy gond nélkül!!! Lefuttattam a Valley Benchmark Linuxos változatát és meglepődtem a kellemes eredményeken.
    Úgyhogy szajkózhatjátok, hogy a Linux nem játékos platform, de az igazság az, hogy már nagyon régóta az!!! :C

Új hozzászólás Aktív témák