Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz orbano #24 üzenetére

    mert a WC papírt és a bankkártyát az éleinél fogva szoktad használni?

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Dany007

    veterán

    válasz orbano #24 üzenetére

    Hehe, hát ha te nem vágod egyből hogy mire gondolok, akkor nem is fogod.
    Mint látod más érti, tehát nem biztos, hogy hülyeséget beszélek.
    13 éve van telefonom és az első ami kiesett a kezemből az az iPhone 2G volt. Jó, persze nem hímestojásként bántam vele, mert nem azért van. De a munka hevében mikor az ember tényleg azért használja a telefont mert kell, akkor nincs idő finomkodni. Elő kell kapni és használni. Na mindegy, szóval repült párat szegény... Pedig azt nagyon kényelmes volt fogni. Aztán az lgp500 már valamivel kellemesebb volt, de most ez a Sony P megint katasztrófa ilyen szempontból.

    Nyilvánvaló, hogy nem a kijelzőt és a hátlapot összecsipve fogom meg a telefont, hanem csakis az oldalán az élei mentén. És mivel ennek az éle alig 5mm vastag (ívelt hátlam) ráadásul a sarkok lekerekítettek ezért rohadt könnyen kicsúszik a kezemből. És mivel egy kézzel használom, hüvelykujjal matatok rajta ilyenkor még instabilabb.

    No, de a lényeg, hogy ellenben a vékonyság előnyeit nem érzem. Tényleg nem tudom miért jó az nekem ha vékony? Már az is zavar, hogy zsebre téve gyakran fordul elő az, hogy nem érzem hogy ott van a telefon. Ilyenkor néha pár ms-ra pánikba esek hogy hol lehet ellopták otthonhagytam stb... :) Egyszerűen zavar, hogy a farmerzsebben is van hogy "eltűnik" mert olyan vékony és olyan könnyű.
    Ellenben az akksi pl gyenge. Nem csak ebben hanem 1-2 kivétellel az összes okostelefonban. Igen ,van benne egy kb 10x5x3mm-es akksi. Ami bírja max 2 napig. Ha most azt mondják nekem, hogy legyen a telefon 3mm-rel vastagabb és dupla akksi kerül bele hogy 4 napig bírját, hát legyen! Sokkal többet érne, mint az a 3mm. És legalább érezném az előnyeit.

    Amit még kényelmes volt fogni az iPhone 2G (bár az oldalak lekerekítéséből adódóan ez is csúszkált) 12mm, és az LGp500 (~15-16mm). És most jön a lényeg! Miszerint vastagság szempontjából semmi pluszt nem kapok a vékonyabb telefonnal. Hiába lett vékonyabb a Sony P semmire nem megyek vele! Szó szerint. Ugyanott hordom, ugyanakkora helyen fér el csak legalább kényelmetlenebb a fogása...

    Ja és, hogy kiábrándítsalak. :D Nincs bankkártyám már legalább 10 éve! Személyit nem hordok magamnál, úgyhogy azzal nem tudnék mit kezdeni. Jogsi van nálam mindig, viszont az elmúlt ~15 évben egyetlen egyszer igazoltattak. Úgyhogy ezekből nincs gond.

Új hozzászólás Aktív témák