Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    Thunderzolee! Egyáltalán nem voltam őszinte, ennél sokkal rosszabb voltam, csak elkendőztem :DDD

    talmida! Neked elmondhatom, Isten nem szereti, ha nekünk zökkenőmentes az életünk, mert akkor nincs miért hozzá fordulni :D

    jeges! Már többször hallottam, hogy én nem mernék ilyen őszinte lenni, mint te (mármint én) s mert? Mi a vonzata, vagy hátránya? Én 12 éve egyedül dolgozom, nem készülök ostoba multikhoz cirkalmas CV-vel, persze hogy őszinte vagyok, az a hiba, hogy ez másoknál nem alap. Attól, hogy csipkekendővel borítják be a szart, még büdös marad :D

    Ma panaszkodott a feleségem 83 éves nagymamája, amikor meglátott egy 60 évvel azelőtti fényképet, hogy a másik 3 nő keresztbe tette a lábát, csak ő nem.
    Mert ő úgy érezte jól magát, a másik három meg képmutató volt, mert megpróbáltak megfelelni egy társadalmi elvárásnak hosszúszoknyában.
    Ha valaki őszinte, az már szinte fekete bárány, mert mindenki ugyanolyan, s lelke mélyén arra vágyik, amire én, de nem meri megtenni.

    Mindig is szerettem azokat az embereket, akik osztották nekem az észt, hogy mekkora házuk van, mekkora ultimulti zsíratomkirály, rajűbercool autójuk, s közben a harmadik vagy negyedik feleségük, a gyerekeik meg szerteszét.

    nekem csak szuzim van, 14 éves, de a gyerekem még joggal hív apának, s esténként az első s választott feleségemhez bújok :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák