Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackLevandR

    csendes tag

    A z500 eléggé felkeltette az érdeklődésemet, így utánanéztem pár dolognak.

    Ezt a videót találtam (hands-on)

    Nagy hátránynak gondolom, hogy sem az akkuhoz, sem a belső hardverhez nem lehet könnyen hozzáférni (talán gari is elveszne, ami nem jó), tehát az egyszerű RAM/HDD bővítés nem tűnik lehetségesnek.
    Továbbá a kijelző nem túl prémium, illetve van egy kis ringatózás a billen is (ez nem túl nagy probléma, én személy szerint rákötnék egy plusz monitort, egeret és billt is, de utazáskor kényelmetlen lehet).
    +Nem nagyon látok rajta mikrofon bemenetet, mondjuk egy USB headsettel megoldható.

    Pozitívum, hogy a gép úgy látszik, hogy matt finish-t kapott (kijelzőn fényes, de a keret matt), fém ház, vékony, erősnek tűnik, háttérvilágított bill.

    Hardverileg egy Ivy i5+GT645M+8GB RAM érdekes lehet, ha nem száll el az ára nagyon.

    Nekem kifejezetten tetszik ez a gép (az Y500 is, de az lehet túl drága lesz), csak a hozzáférhetetlen belteret sajnálom. Ha viszont lehet majd rajta garivesztés nélkül RAM-ot/HDD-t bővíteni, akkor meg tudom bocsátani :B

    U.i.: A GT645M-ről csak én nem találok semmi adatot? Ez egy új Kepler lenne, amit még nem mutattak be ?

    Szerk.: Az Y500 meg persze fényes kijelzőkerettel + fényes HD kijelzővel jön, szerintem ez már ebbe a játékgép kategóriába nem nagyon fér bele. :F

    [ Szerkesztve ]

    Behálózott mindent a szellemi nyomor

Új hozzászólás Aktív témák