Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) BoC1ka

BoC1ka
(senior tag)

400 500 600 dollár tökmindegy mert mind 200 felett lesz kb....

YNWA

(#2) FatalEror válasza BoC1ka (#1) üzenetére

FatalEror
(addikt)

Csak meg kell nézni a hardvereket,és rögtön rájön az ember,hogy 250k alatt nem nagyon lesz.

De a Y sorozat szerintem brutálisan szép.

HardCore is my LifeStyle

(#3) .mf

.mf
(veterán)

Néztem a címet, 3 új sorozat? Na lássuk.
15,6", tepsi, skip
14", kistepsi, skip
elfogyott a cikk
3 sorozat és egyetlen normális méretű sincsen? Ejj...

(#4) BlackLevandR válasza .mf (#3) üzenetére

BlackLevandR
(csendes tag)

Kinek mi a normális méret :U

Behálózott mindent a szellemi nyomor

(#5) saelin

saelin
(veterán)

Egy y400,y500 jó lenne! :-P
Azt a 16 gb memóriát hogy szuszakoltákbele? XD

Alig várom róluk a tesztet!!!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) saelin

saelin
(veterán)

duplo ...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Meteorhead

Meteorhead
(aktív tag)

Ezt nem is tudom, hogyan gondolták...

dual GT655M és a felbontás 1366*768?? És mégis mit akar az a két GPU csinálni, mert hogy pixie shader nem fog futni rajtuk sok, az is biztos. Ha a kijelző alap hangon 1600*900 lenne (mint manapság egy kultúr 15,6"-os játékgépben) és lehetne kérni fullHD-val, akkor a fél világnak insta-buy lenne. Ha lehetne kérni AMD GPU-val, akkor még nekem is.

Így kicsit elbazsevált egy koncepció. De arra én is kíváncsi lennék, hogyan fér bele kettő dedikált GPU egy 15 colos notiba.

(#8) BlackLevandR

BlackLevandR
(csendes tag)

A z500 eléggé felkeltette az érdeklődésemet, így utánanéztem pár dolognak.

Ezt a videót találtam (hands-on)

Nagy hátránynak gondolom, hogy sem az akkuhoz, sem a belső hardverhez nem lehet könnyen hozzáférni (talán gari is elveszne, ami nem jó), tehát az egyszerű RAM/HDD bővítés nem tűnik lehetségesnek.
Továbbá a kijelző nem túl prémium, illetve van egy kis ringatózás a billen is (ez nem túl nagy probléma, én személy szerint rákötnék egy plusz monitort, egeret és billt is, de utazáskor kényelmetlen lehet).
+Nem nagyon látok rajta mikrofon bemenetet, mondjuk egy USB headsettel megoldható.

Pozitívum, hogy a gép úgy látszik, hogy matt finish-t kapott (kijelzőn fényes, de a keret matt), fém ház, vékony, erősnek tűnik, háttérvilágított bill.

Hardverileg egy Ivy i5+GT645M+8GB RAM érdekes lehet, ha nem száll el az ára nagyon.

Nekem kifejezetten tetszik ez a gép (az Y500 is, de az lehet túl drága lesz), csak a hozzáférhetetlen belteret sajnálom. Ha viszont lehet majd rajta garivesztés nélkül RAM-ot/HDD-t bővíteni, akkor meg tudom bocsátani :B

U.i.: A GT645M-ről csak én nem találok semmi adatot? Ez egy új Kepler lenne, amit még nem mutattak be ?

Szerk.: Az Y500 meg persze fényes kijelzőkerettel + fényes HD kijelzővel jön, szerintem ez már ebbe a játékgép kategóriába nem nagyon fér bele. :F

[ Szerkesztve ]

Behálózott mindent a szellemi nyomor

(#9) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Bay-használhatóság: lista szerint dicséretes, mindennapokban megnézném...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#10) Burpee92

Burpee92
(csendes tag)

Az Y400-as kegyetlenül szép vas.Hardveresen is ott van a szeren. Mondjuk i5-tel,8 rammal,500-as vinyóval,egy darab GT 655M árban rendben lehet (remélhetőleg). A JBL hangrendszer illetve a lecsélhető optikai meghajtó pedig hab a tortán. Nálam tuti befutó. :D

(#11) KalEl16 válasza Meteorhead (#7) üzenetére

KalEl16
(csendes tag)

Az y500-as érkezik Full HD-ban is :D ! A hivatalos videó róla : [link]

(#12) uzerto

uzerto
(tag)

Arról van esetleg hír, hogy az Y400 mikor jelenik meg itthon? Y500-ból is csak egyet láttam [link]. Vajon külön is lehet majd venni az UltraBay-es kiegészítőket? Amúgy külföldi fórumok szerint a hűtése jobban sikerült mint az Y580-nak.

[ Szerkesztve ]

(#13) enroy válasza BlackLevandR (#8) üzenetére

enroy
(csendes tag)

Szia!

Én is a Lenovo Z500-at néztem ki. Ha ezt választottad, mi a véleményed róla? :))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.