Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MZperX75 #30 üzenetére

    Az asztali gépemen 40-50 GB foglalt a rendszerpartíción, az itthoni laptopokban eleve csak 60-80 GB-os merevlemezek vannak. Úgyis minden adat az asztali gép nagyobb merevlemezén, vagy eleve a szerveren van, hogy mindenhonnét hozzáférhető legyen. Úgyhogy nincs gond azzal a 60-64 GB-os mérettel, ahogy így a kínálatot nézem, inkább csak annyi, hogy egyre kevésbé kapni, és fajlagosan a 120-128-ashoz képest egyre kevésbé éri meg.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #104 üzenetére

    "az SSD vásárlóknak nem a gép bootolásának sebessége a döntő érv"

    Nincs is még SSD-m (valahogy mindig előbbre vannak más dolgok a bevásárlólistán), de a sleep funkció rendkívül hasznos. Notikat és az asztali gépet is mindig altatom, 2-3 mp után újra használható így a rendszer. Áramszünetet a notiakku és a szünetmentes kivédi, újrabootolni persze óhatatlanul kell néha, de azt a heti 1-2 alkalmat meg kibírom. Igazából számításigényes programokat sem használok, valószínűleg ezért is nem vált még fontossá az SSD beszerzése, az egy szem általam játszott játékot meg nyilván felgyorsítaná, de mivel inkább csak casual szinten játszok, nem vág földhöz a néhány másodperces töltési idő sem. Persze előbb-utóbb venni fogok egyet, igazából a méret is elég lenne, és az árát sem sokallom, de azért az én felhazsnálási szokásaim mellett még mindig nem instant get.

    Szóval én tökre megértem azokat is, akik már vettek, meg azokat is, akik még nem, csak azokat nem, akik szerint hülye, aki ilyet használ, meg azokat nem, akik szerint hülye, aki nem. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák