Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    válasz SunMount3r #30 üzenetére

    Ha az embernek nincs hangkártyája és meghajtja az amit adnak hozzá, akkor már annyira nem felesleges szerintem. Normál integráltnál biztosan jobb és azok meg közel sem hajtják ki ezt a fülest. A sima Cloud ugyanazt tudja csak hangkártya nélkül és jóval olcsóbban ugyanezekkel a kiegészítőkkel ami azért nagyon baráti, a drágább árat meg simán megéri szerintem a hangkártya annak aki komplett megoldást keres és nincs kedve 10-15-25 szegmensekben kutatni valami normális darabért, csak egy jó fülest akar.

    Ha fele ennyiért mutatsz egy jobbat, akkor karácsony alkalmából elmegyek a boltba és megveszem, aztán beszámolok az eredményről. Szerintem nem csak az extrákat fogom elbukni, hanem helyette kapok egy borzalmas hangképet, a puffogó mélyről és az anyaghasználatról meg ne is beszéljünk. A sima Cloud szerintem verhetetlen ebben a kategóriában, a hangkártyáért meg majd eldönti ki fizet ki nem. Azt még azért felhoznám, hogy a 40-50 ezres fülesek amik fele ennyire szólnak, azokhoz képest a Cloud II egész olcsó.

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák