Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jocee91

    csendes tag

    válasz unravel #676 üzenetére

    Aztarohadt körömmel? :D

    Nekem marad a csavarhúzó. Szerintem jók az alis szíjak. Puhább mint a gyári elegant, komolyan hezitálok visszarakni, pedig az is jó.

    Én annyit szoktam csinálni, hogy elkerüljek bármiféle irritációt, hogy naponta többször leveszem. Tudom, hogy 0/24-es eszköz, de pl. ébredés után is le szoktam rakni 1-2 órára. Héten pedig egy nap egyáltalán nem veszem fel, még alváshoz se, mondjuk vasárnap. De amúgy nekem nem irritálja a bőrömet, csak jó néha kicsit megszellőztetni.

    Garminnál olvastam olyat, hogy a szíj kikezdte néhány ember kezét, de szerintem ez egyénfüggő. Csak azért jegyeztem meg, mert elég sokan reportolták a hírhedt "Garmin Rash" jelenséget. Megfelelő levegőztetés, szárazon tartás (pl. áttörölgetni edzés vagy fürdés után) és a fentiek betartásával szerintem ez elkerülhető.

    Egyébként nem tudom ki rendelt mondjuk az elmúlt 1-2 hétben több csomagot egyszerre, de elkezdték összevonni őket. Nekem 3 csomagom jön, szíj, fólia, pöckök és egy ponton összeolvasztották a 3 ordert, még kínában. Alin is ki van írva az új csomagszám és hogy pontosan melyik orderek érintettek. :Y ExpressOne fogja kihozni. Fizettem szállítást, de elhanyagolható mennyiséget (Aliexpress Saver Shipping). Egyik kolléga tegnap kapott csomagot, szintén Aliról, ugyanígy, szóval confirmed, hogy ez real. Talán a "Saver" szócska magyarázza, szerintem nem minden szállítási mód érintett. Végre, nem kell minden kis apró csomagot egyesével megvárni és mindegyikre 400 forintos kezelést fizetni a 0 forintos vám mellett. És egyszerre jön meg a jézuska és a télapó is. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák