Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    Köszönöm a tesztet. Nagyon vártam a telefont, de sajnos elég nagy csalódást okozott. A méretével már eddig is tisztában voltam, kár, hogy nem faragtak néhány mm-t itt-ott.

    Ami pozitívumot el tudok mondani a telefonról a teszt és felhasználói vélemények alapján, azok a következők: NFC, nagyon gyors fingerprint sensor, FHD kijelző, jó processzor, jó üzemidő, jó előlapi kamera.

    És ami a nagy negatívum az a memória, és a kamera. Igaz, hogy nem vagyok otthon a kamerákban, de a f2.0-ás kamerára azt hittem, hogy azért ennél jobb lesz. A tesztben bemutatott virágos fotó valami moslék volt, és a többi sem lett valami jó, közepesnek mondanám őket, de inkább a középkategória aljára lőném be a minőséget. A másik pedig a memória használat. Legendd azért nem futtatott annyi alkalmazást, amitől "meg kellett volna halnia" a telefonnak, ez alatt azt értem, hogy újratölteni az alkalmazásokat. Roppant mód zavaró.

    Jelenleg egy Lenovo A806-ot (új ára kb 30e Ft..) használok már másfél éve, ami már a halálán van. A 2GB RAM-ból kb 1,1 GB elérhető alapból, de még sosem volt olyan, hogy újratöltött volna egy böngésző lap, vagy valamilyen alkalmazás. A teszt hatására kipróbáltam, megnyitottam több mint 10 alkalmazást, böngésztem, és voltak közte ram zabálók is, pl facebook, és egyszerűen tökéletes volt. Keresem az utódját, mert az akksi elgyengült, a hátsó kamera nem fókuszál, ezáltal élvezhetetlenek a képek, de a rendszersebessége meg a memóriakezelése annyira jó, hogy nem látom azt, hogy jelenleg maximum 120 ezer forintért mire lenne érdemes lecserélnem, ami nagy upgradet hozna a mostani teljesítmény mellé.

    Összességében csalódtam ebben a telefonban, ahogy most áll, ez így nekem nem elég jó. Lehet, hogy szoftver frissítéssel megoldódnak a dolgok, de kiindulásként nem jó nekem. Az már csak hab a tortán, hogy a családban van aki P8 Lite-ot használ, és az Emui felület eltántorít (személyes vélemény, nem kell mindenkinek hogy tetsszen), de még le is nyelném, ha mellette jó telefont kapnék.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz Goxi #132 üzenetére

    Nem lenne gond a 2GB RAMmal, hogy úgy lenne optimalizálva a telefon.

    Legendd amikor mutatta a multitaskingot, a következők futottak: témák, beállítások, videók, kamera, chrome böngésző. A MA TV-s tesztben 25:08-tól.

    Chrome böngészőben egy lap volt megnyitva, és az újratöltődött. Ne vicceljünk már :D sőt a zeneapp is picit belaggolt amikor ráváltott. Nyilván ez szoftveres gond, és lehet rajta javítani, de ez így rossz.

    Elég lenne a 2GB, ha jól lenne optimalizálva. A 2GB-ért pedig szerintem azért háborgunk, mert egész Európába 3GB-os verzió van, nálunk meg 2, és ugyanannyiért árulják. Nevetséges..

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák