Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    Na az történt velem, hogy múlt héten szombaton kizsebeltek Budapesten egy diszkóban és elvitték a P20 Pro-t.
    Szerencsére volt rajta biztosítás, hétfőn bejelentettem, kedden semmi, szerdán hívtak, hogy címet egyeztessenek, mert az újat futár hozza, majd ma jött is az email, hogy átadták és holnap vagy hétfőn jön.

    Viszont közben haverom is kicseréltette a OnePlus 6-át és felmerült egy csere szerűség.

    Tudom, tudom P20 Pro topic, és félve írom következő sorokat, hiszen nem is olyan régen sokan belefutottak már, hogy nem istenítették és le lettek hordva...

    Őszintén próbálom megkérdezni, hogy van-e olyan köztünk olyan, aki használt már OnePlus-t?
    Nekem ez az első Huawei-m és meg vagyok vele elégedve, de valamiért vonz a Stock android és a modolhatóság (hivatalos Android P pl...) viszont biztosan hiányozna a sztereó hangszóró, kamera, akksi...

    Azért kíváncsi vagyok, hátha van valakinek véleménye akár a 6-os OnePlus-ról, akinek nincs az kérem vegye figyelmen kívül ezt a kommentet. Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák